Czy randki w ciemno są bezpieczne?

Randki to temat , o którym można mówić i mówić. Wiele osób je uwielbia, bez trudności spotyka się z nowymi osobami, lubi wspólnie spędzone momenty i cieszy się każdą godziną.

Autor: Darwin Bell
Randki to temat często poruszany. Wiele osób je bardzo lubi, chętnie flirtuje, spotyka się z nowymi ludźmi, celebruje wspólnie spędzone chwile i cieszy się każdą minutą. Wielu ludzi natomiast boi się randek. Odczuwają tremę, są zdenerwowani i robią wszystko, by dobrze wypaść. Czasami niestety uzyskują odwrotny efekt. Niezależnie od tego jak podchodzimy do randek, wszyscy mamy choćby niewielkie doświadczenia w tej kwestii.

Ludzie, którzy nie mają kłopotów z kontaktami, którzy nie boją się podejść do obcej osoby i zagadać na pewno wybierają właśnie ten sposób rozpoczynania nowych znajomości. Jednak co z tymi wstydliwymi, zdenerwowanymi osobami, które na myśl o kontakcie z nieznajomym czują supeł w brzuchu i plącze im się język? Rozwiązaniem dla takich ludzi może być portal randkowy.

Naturalnie, ryzyko jest duże. Tak właściwie nigdy nie możemy mieć pewności, że osoba po drugiej stronie monitora jest tym, za kogo się podaje. Nawet w najbezpieczniejszych, polecanych i moderowanych serwisach bywają ludzie, którzy będą podawali przekłamane informacje na swój temat, niestety trzeba się z tym liczyć. Warto być ostrożnym . Ale zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest, że poznamy kogoś ciekawego. Łatwiej jest umówić się poza siecią kiedy już napisaliśmy z drugą osobą parę maili. Randki przez internet są teraz jakimś lekarstwem na nieśmiałość. Warto wykorzystywać możliwości internetu, aczkolwiek trzeba robić to ostrożnie. A może uda się nam poznać naszą drugą połówkę. Na dzień dzisiejszy trwałe związki powstają w ten sposób coraz częściej.

Randki w sieci na Sympatia.onet.pl