Doradztwo w nieruchomościach

Rynek nieruchomości to trudny teren, szczególnie dla nowych inwestorów i klientów prywatnych. Zakup nieruchomości, ich realizacja jak też zarządzanie nimi narzuca konieczność podejmowania przemyślanych i bezpiecznych decyzji.

Wynika to szczególnie z potrzeby zaangażowania większych środków kapitałowych w nieruchomości. Aby nie utracić oszczędności życia warto wcześniej wesprzeć swoją decyzję oceną obeznanego w temacie doradcy – poznaj: Grupa Doradztwa Majątkowego.

Nieruchomość

Autor: ICPD
Źródło: ICPD

Znowelizowana Ustawa o gospodarce nieruchomościami dała pełne uprawnienia wykonywania usług doradztwa takim zawodom jak rzeczoznawcy majątkowi i pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz prawa ograniczone do czynności zarządu – zarządcom nieruchomości. Otrzymane badania i opinie mogą służyć np. przy zakupie nieruchomości lub do wyceny nieruchomości zarówno dla dużej firmy jak i prywatnej osoby.

Na rynku jest niemało firm dostarczających usługi doradcze w sektorze nieruchomości, dlatego każdy może pomóc sobie radą jaką służy profesjonalny rzeczoznawca majątkowy, czy pośrednik dobrze znający warunki lokalnego rynku nieruchomości – zobacz więcej: wyceny nieruchomości mieszkania Kraków KGDM.

Czy interesują Cię przedstawiane tematy? Jeśli tak, to odszukaj więcej tu i znajdź więcej informacji na ten temat – na pewno będą niesamowicie wciągające.

Zanim jednak zaufamy takiej firmie powinniśmy zorientować się czy jej pracownicy zdobyli odpowiednie zezwolenia oraz pozytywne opinie od wcześniejszych klientów.