ISO

Przepisy i standardy ISO są obecnie na bieżąco wdrażane przez firmy. Dzieje się tak, gdyż konkurencja na rynku nie śpi i każdy chce się wyróżniać dobrą jakością własnej pracy.

papier
Systemy Zapewnienia Bezpieczeństwa Zdrowotnego Żywności są jednymi z ważniejszych systemów zarządzania. Należący do nich GMP (z ang. Good Manufacturing Practice) czyli Dobra Praktyka Produkcyjna to jeden z podstawowych systemów mający na celu utrzymanie odpowiedniej kontroli higieny środowiska pracy i procesów technologicznych jakie zachodzą w firmie branży żywnościowej.

Dane, które posiada proponowana witryna (http://www.pischool.pl/podstrona/20/), są w gruncie rzeczy użyteczne, jeżeli interesuje Cię prezentowany wątek – kliknij więc tu!

Na rynku istnieje wiele firm, które przeprowadzą w przedsiębiorstwie szkolenie z zakresu powyższych przepisów i standardów. Odbycie takiego szkolenia z odpowiedniej dla przedsiębiorstwa dziedziny na pewno przyniesie pracownikom (rekomendujemy ofertę na szkolenie: franklin covey jak zaangażować pracowników) wiele korzyści.

Źródło: http://www.iso.org.pl/