Księgowi i Doradcy – profesjonalne biuro rachunkowe w Zawierciu

Wielu przedsiębiorców, zarówno początkujących jaki i legitymujących się kilkuletnim doświadczeniem w zarządzaniu firmą, rozważa czy opłaca się korzystać z usług proponowanych przez .

księgowość

Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com
Przekazanie obsługi rachunkowej przedsiębiorstwa specjalistycznemu podmiotowi mimo, że generuje koszty w formie opłat za świadczone usługi, daje również spore korzyści – oszczędność czasu, który dotychczas przeznaczaliśmy na rozliczenie z US czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych a także doradztwo i profesjonalną interpretację przepisów podatkowych, dzięki czemu wyjaśnimy niejasności i unikniemy często drogich błędów.

Żeby zyskać pewność, że rachunkowość naszego przedsiębiorstwa powierzamy profesjonalnym księgowym, którzy odpowiednio zatroszczą się o nasze interesy, musimy z rozmysłem wytypowaćbiuro rachunkowe Zawiercie, z którym zamierzamy rozpocząć współpracę – Przedsiębiorstwo Księgowi Doradcy.

Jednym z najpopularniejszych w Zawierciu są Księgowi i Doradcy. Firma od lat oferuje usługi z dziedziny obsługi księgowo-rachunkowej, wspierając zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Zebraliśmy w tym miejscu ciekawe informacje, więc jeśli masz chęć dowiedzieć się czegoś dodatkowego obejrzyj więcej tutaj (http://www.arapneumatik.pl/k-41-przekladnie-parker) naszych stron.

Dodatkowo w zakres usług firmy wchodzi prowadzenie administracji kadrowo-płacowej, doradztwo podatkowe oraz opracowywanie raportów ekonomicznych. Pełna oferta firmy to: .

– usługi księgowe Zawiercie, m. in. prowadzenie księgi przychodów i rozchodów a także doradztwo księgowe,

– administracja kadrowo-płacowa, w skład której wchodzi zakładanie i bieżące prowadzenie kartotek pracowników oraz administrowanie płatnościami wynagrodzeń i zobowiązań publiczno-prawnych,

– doradztwo podatkowe, m. in. konsulting podatkowy w zakresie podatków dochodowych i innych oraz sporządzanie deklaracji PIT,

-doradztwo biznesowe – modelowanie biznesowe i finansowe oraz pomoc w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego,

finanse

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
– usługi korporacyjne, między innymi zakładanie przedsiębiorstw oraz rejestracja zmian w KRS oraz innych wymaganych urzędach.

Kompleksowe wykształcenie oraz długoletnie doświadczenie jakie specjaliści spółki zdobyli w czasie współpracy z międzynarodowymi korporacjami powoduje, że usługi proponowane przez Księgowi i Doradcy stoją na najwyższym poziomie.