Porady na pierwszą randkę: na jaki temat rozmawiać, co na siebie założyć i w jakim miejscu się spotkać

Czy zastanawiając się o pierwszej randce masz stres i zdenerwowanie? Możesz bez problemy pokonać stres i niepewność określając wcześniej najważniejsze momenty spotkania, przecież najtrudniejszy krok – czyli zaproszenie na randkę jest już za Tobą. Bez przeszkód dzięki kilku skutecznym podpowiedziom miło spędzisz czas.

W jakie miejsce umówić się na pierwszą randkę?

Jak tylko Twój partner lub partnerka potwierdzą datę randki wybierz miejsce do którego moglibyście razem się wybrać. Najistotniejsze jest to byście nie czuli się jeszcze bardziej skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. rozrywkę kulturalną, którą oboje znacie. Jeśli jesteście osobami bardziej wysportowanymi możecie zaplanować spotkanie na na łonie natury, wybierając się na spacer lub do wesołego miasteczka. Unikajcie głośnych i nadmiernie zatłoczonych miejsc, w których ciężko będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku

Autor: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/

Jeżeli boisz się, że skończą Wam się tematy albo spotkanie może okazać się mało interesująca wybierz lokalizację gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w dobrej atmosferze spędzić czas nie skupiając się tylko na rozmowie ale także na zabawie.

Jak się ubrać na randkę?

Postaw na dobre samopoczucie i elegancję ale nie staraj się na siłę modyfikować swojego wyglądu. Twoje ubranie dobrze aby było dopasowane do miejsca, w którym macie zamiar spędzać czas. Planując dłuższy spacer ubierz się praktycznie, idąc do restauracji również zadbaj o odpowiedni strój.

Pamiętaj, że schludny i skrupulatnie dobrany ubiór będzie informacją dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze spotkanie.

Stolik w restauracji dla dwojga

Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/

Co mówić na pierwszej randka?

Zazwyczaj Twój partner lub partnerka również się denerwuje, postaraj się więc w naturalny sposób przełamać pierwsze lody mówiąc np. o swojej tremie, opowiadając anegdotę lub komplementując drugą osobę. Co najważniejsze – staraj się pozostać sobą i nie próbuj za wszelką cenę grać kogoś innego.

Jeżeli ten artykuł jest według Ciebie interesujący to sprawdź serwis, w którym przeczytasz tego typu informacje. One na pewno będą dla Ciebie użyteczne.

Druga strona zgodziła się na spotkanie by lepiej Cię poznać i miło spędzić czas. Dodaj sobie otuchy pamiętając, że zależy jej by dowiedzieć się jaki naprawdę jesteś.

Na pewno zastanawiasz się o czym rozmawiać na pierwszej randce? Najlepiej o tym czym się interesujesz, jakie masz hobby, na czym się znasz.

Próbujesz wyszukać inne takiego typu materiały? Kliknij ten link – więcej zobaczysz w tekście, który omawia zbliżone kwestie.

Poruszaj tematy, które mają wspólny mianownik dla Was obojga i które nie wprawią drugiej strony w zakłopotanie. Postaw na szczerość i mały flirt.

Miło spędzony czas może okazać się świetnym początkiem do ciekawej znajomości i miłości, warto więc pokonać stres i nastawić się na dobrą zabawę.