Ubezpieczenie na życie to rozsądny wybór

kobiety

Autor: Alex E. Proimos
Źródło: http://www.flickr.com
ING Życie to firma z wieloma latami tradycji, wielorakim doświadczeniem i mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów.

Potrzeba było ciężkiej pracy, by do tego doprowadzić. ING Życie szkoli licznych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy mają świadomość jak istotna dla ich klientów jest wykonywana przez nich praca. Wiedza i doświadczenie pozwoliły na proponowanie przejrzystej i dostosowanej do różnych potrzeb oferty, którą tworzą ubezpieczenia grupowe i indywidualne na życie i zdrowie oraz fundusze inwestycyjne i różnorodna polisa na życie.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Wybór tej usługi daje możliwość ochrony ukochanych osób lub firmy na wypadek śmierci lub ciężkiej choroby.

Wszelkie najistotniejsze dane zawiera nasza strona www. Zobacz, czy byłaby dla Ciebie przydatna, a szukając innych faktów na pewno trafisz ponadto na coś interesującego.

Wypłacone wtedy ubezpieczenie pozwoli nie przejmować się sytuacją materialną i skupić się na relacjach rodzinnych czy przyjacielskich. Wybór z 11 oferowanych form ubezpieczenia podzielonych z uwzględnieniem różnych potrzeb, grup wiekowych czy zakresu ubezpieczenia ułatwia wybranie usługi do indywidualnych wymagań klienta.

Fundusze emerytalne prezentowane przez ING Życie to OFE do wyboru którego jesteśmy zobowiązani, dobrowolne IKE oraz prywatne fundusze emerytalne, dzięki którym można systematycznie odkładać i inwestować pieniądze uzupełniające niewielką emeryturę. Długi okres oszczędzania oraz kilka źródeł z różnym ryzykiem pozwala odłożyć kwoty dające możliwość komfortowego życia na emeryturze.

Dopełnieniem opisanych usług są bez wątpienia ubezpieczenia inwestycyjne.

Jeżeli przedstawiany tekst jest dla Ciebie interesujący, odwiedź ten link (https://www.ksiegowi-doradcy.pl/aktualnosci/38), a zgłębisz więcej informacji, które Cię niesamowicie zaciekawią.

Pozwalają one na gromadzenie w miarę możliwości oraz pomnażanie wartości naszego kapitału. Usługa w ramach, której ING Życie łączy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenie życia i zdrowia daje możliwość osiągnąć zyski wyższe niż na tradycyjnych lokatach bankowych i zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Każda z wymienionych usług pozwala zadbać o przyszłość swoją i najbliższych oraz porządniej przygotować się na problemy.