Usługi pozycjonowania szansą dla Twojego biznesu na zaistnienie w Internecie

Spółka Artefakt od 2005 roku funkcjonuje w branży marketingu internetowego, natomiast od 2008 roku po połączeniu z firmą Kombinet, także tworzeniem serwisów internetowych. W tym czasie firma zrealizowała wiele skutecznych kampanii promocyjnych serwisów www i sklepów internetowych oraz stworzyła wiele wydajnych i ładnych stron internetowych.

Strona internetowa

Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com

Pracownicy firmy to zespół ekspertów, którzy starają się być na bieżąco z nowinkami z branży. Dzięki dużemu doświadczeniu umieją oni wybrać narzędzia – wypożyczalnia elektronarzędzi – zarówno efektywne jak i bezpieczne dla reputacji klienta. Znaczna pomysłowość i profesjonalizm w pracy (Jesteś zainteresowany rozwojową pracą? Sprawdź oferty – workservice praca fabryczna wrocław) daje efektywne i zyskowne rezultaty. Artefakt w swojej ofercie posiada usługi pozycjonowania, ePR, promocji, konsultingu oraz przygotowywania stron i sklepów internetowych.

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach zakłada takie operacje jak selekcję słów kluczowych, analizę serwisu, przedstawienie zaleceń optymalizacyjnych oraz przemyślane zwiększanie popularności strony. Jest to oferta dla firm pragnących zbudować lub wzmocnić swoją pozycję w branży. Więcej możesz znaleźć tutaj: pozycjonowanie stron www artefakt.pl.

witryna www

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com

Działania promocyjne w Google Adwords z zastosowaniem reklamy kontekstowej, graficznej i video marketingu to promocja w ramach linków płatnych w wynikach wyszukiwania lub na wielu stronach współpracujących z Google. To rozwiązanie jest godne polecenia do promocji artykułów sporadycznie wpisywanych w wyszukiwarce (np. nowych produktów).

Usługi doradcze Artefakt to propozycja dogłębnej oceny aktualnego stanu serwisu WWW, opracowania wytycznych optymalizacyjnych oraz ewaluacja działań konkurencji w Internecie. Jest to dobry start dla firm, które nie maja pewności czy rozpocząć promocję swojej firmy w Internecie.

W efekcie współdziałania specjalistów z dziedziny promocji internetowej firmy Atrefakt oraz programistów i grafików z firmy Kombinet została opracowana oferta projektowania i wdrażania stron internetowych całkowicie funkcjonalnych i zoptymalizowanych. Dobrze wykonany serwis WWW to ułatwiony start w Internecie.


Wyświetl większą mapę