Co wybrać na ciekawy prezent?

Każdy z nas staje kilka razy do roku przed decyzją co by tu podarować komuś bliskiemu z jakiejś okazji. Tych jest mnóstwo. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka… można by tak wymieniać i wymieniać. A o pomysł czasem niełatwo. Może zatem rozważyć prezenty od z innej perspektywy?

Ciągle jeszcze istnieje przekonanie, że dar musi być namacalny, że powinna to być jakaś konkretna rzecz, którą można dotknąć, a później… schować do szafy, ewentualnie postawić na półce. Przyznajmy, zazwyczaj prezenty właśnie tak kończą. A przecież można dać bliskiej osobie w prezencie coś co nie będzie stało tylko na półce, a sprawi ogromną szczęście.

Niedawno na rynku pokazało się wiele ofert podarków z adrenaliną. Bez względu na to czy to ma być prezent dla szefa —> dobra oferta <-, prezent dla żoneczki czy prezent na rocznicę. Naturalnie, nie są dla wszystkich, ale jeżeli pośród przyjaciół macie fana aut sportowych - możecie dać mu jazdę po torze wyścigowym jakimś fantastycznym sportowym wozem.

A może nauka driftingu? A jeśli nie znacie wśród bliskich fanów szybkości – to może wysokość – lot balonem czy samolotem – to pierwszorzędne prezenty. Koncepcji jest mnóstwo – może w prezencie dla kogoś zainteresowanego górami nabędziecie kurs wspinaczki? Skok ze spadochronem – to też od pewnego czasu popularny tylko wyjątkowy prezent.

Prezenty takie nie są dla wszystkich.

Jeżeli masz chęć poznać więcej informacji na prezentowany wątek – odsyłam do tego serwisu, gdyż znajdziesz na niej dokładne dane, które wyjątkowo Cię zainteresują.

Zanim zdecydujecie się podarować komuś serię lotów na paralotni – sprawdźcie, że nie ma lęku wysokości czy przestrzeni. Złym pomysłem jest także przekonywaniekogoś do czegoś przy pomocy takich podarunków. Osiągniecie raczej przeciwny efekt. Jeśli ktoś boi się szybkiej jazdy autem, na sto procent nie zmieni poglądów po jeździe po torze z wyścigowym kierowcą. Pamiętajcie, że prezenty przede wszystkim muszą być dopasowane do obdarowywanego.