Incentive – jedynie dla koncernów? Wyjazdy motywacyjne

Incentive – to nie dla wszystkich jasne określenie, które określa pewne działanie firmowe polegające na organizowaniu wyjazdów dla firm, mających za zadanie lepsze poznanie zespołu, związanie emocjonalne z firmą. Zatem to nic innego jak osławione wyjazdy integracyjne.

Utarło się przekonanie, że takie wyjazdy integracyjne organizowane są wyłącznie przez wielkie koncerny i duże przedsiębiorstwa. A to kłamstwo! Przy odrobinie zaangażowaniu można wykorzystywać takie wyprawy również w małej firmie dysponując niewielkim budżetem.

Wyjazdy dla firm – jak zorganizować?

Incentive odstrasza odrobinę właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Sądzą, że ten luksus wymaga wysokich nakładów finansowych. Zgadza się, wyjazdy motywacyjne wymagają pieniędzy, ale nie musi to być pokaźna kwota. Można wszakże organizować krótkie eventy motywacyjne, niekoniecznie do wielkich kurortów. Wszystko zależne jest od pomysłów.

Organizować samemu czy zlecać?

Autor: Hotel Mercure Kasprowy Karpacz

Incentive to metoda, którą zainteresowało się wiele korporacji oferujących obsługę firm w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Możemy więc bez problemu zlecić organizację wyjazdu firmie zewnętrznej. Wystarczy wpisać w Google odpowiednie słowo kluczowe, np. „imprezy firmowe Wrocław” i dostaniemy długą listę firm, które obsługują takie wyjazdy kompleksowo. Odpowiednie kierowanie zapytań do wyszukiwarki pozwoli owocnie otrzymać najpopularniejsze firmy. Takie, które oferują incentive w kompletnym zakresie. Nie tylko planują eventy integracyjne (przykładowo na narty: ), ale i obsługa podróży służbowych nie jest im obca.

Zlecając organizację naszego biznesowego wydarzenia dobrej i sprawdzonej firmie mamy gwarancję, że dostaniemy w zamian usługę na najwyższym poziomie.

Zajrzyj na naszą witrynę – w niej czeka na Ciebie bieżący materiał nowego tematu. Zrobiliśmy go dla Ciebie z radością.

A gdy nasi współpracownicy będą się dobrze bawić, radośnie spędzą czas we własnym gronie, zaoferujemy im ciekawą aktywność – na przykład park linowy, czy kręgle – wtedy możemy liczyć na ich lojalność i zaangażowanie w pracę.Zintegrowany team jest kluczem do sukcesu. A incentive to technika, która umożliwi nam to osiągnąć.