Pomysły na zagraniczny urlop

Kończą się sportowe emocje i zaczynają się wakacje. Plany zwykle snuje się na kilkadziesiąt dni przed wyjazdem, ale dla zwlekających na pewno zostaną świetne propozycje w katalogach. Jest jeszcze pytanie: jaki kierunek obrać i jakie biuro podróży wybrać?

Podróże z dzieckiem

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR

Tego lata prawie 70 procent Polaków zdecyduje się na urlop w Polsce. To dobra informacja dla tych, którzy chcą zupełnie odizolować się od krajanów, w poprzednich latach łatwo zauważalnych w popularnych kurortach. Patrząc na najpopularniejsze kierunki na wakacje Hiszpania, Grecja, Włochy i Chorwacja plasują się najwyżej w rankingu. Łatwo się domyślić, skąd się tu znalazły trzy pierwsze kraje – ogarnięte recesją kuszą niższymi cenami na miejscu. Szczególnie wakacje w Grecji wydają się najbardziej opłacalnym wyborem.

Wiele osób ostatnimi czasy bało się jechać do kraju Egipcjan. Sytuacja polityczna w tym kraju się już uspokoiła, więc urlopu tam nie należy się już lękać. Polecam spojrzeć do ofert last minute Egipt może stać się trafnym wyborem tego lata. Dysponującym większą ilością gotówki rekomenduję standard all inclusive. Egipt w tym roku (kliknij tu) zapewne również nie będzie zadeptywany, więc urlop tam bardzo polecam.

indie, egzotyczne

Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Odwiedzając biuro podróży (np.: ) trzeba zwrócić uwagę na niedaleki kraj nad morzem Czarnym, który potrafi zaoferować relatywnie niskie ceny, piękne widoki i pyszne jedzenie. Piszę tu o Bułgarii oczywiście. Zwłaszcza polecam odwiedzić Warnę i Złote Piaski, malownicze nadmorskie kurorty. Propozycje wycieczek możemy zobaczyć zarówno w opcjach last minute, jak i all inclusive. Bułgaria to ciągle nieodkryta do końca przez Europę turystyczna perełka.

Gdy przekonasz się, że zaprezentowany w tym miejscu artykuł jest warty zainteresowania, kliknij tutaj, a znajdziesz więcej przewóz osób lubelskie tego typu materiałów!

Zobacz oferty: