Godna polecenia księgarnia sprzedająca przez internet.

Internauci planują kupić co raz częściej książki w internetowych sklepach z książkami, dlatego niezbędne jest aby w internecie obecne były przyjazne księgarnie internetowe.

książki

Autor: ricoeurian
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdzona internetowa księgarnia Albertus, z siedzibą w mieście Poznań, oferuje duży wybór pozycji książkowych ludziom z całej Polski. Korzystanie ze sklepu z książkami jest wygodne, intuicyjne i każdy czytelnik ma gwarancję szybkiego otrzymania przesyłki i profesjonalnej obsługi zamówienia.

Oferta księgarni wysyłkowej, oprócz fascynujących książek i bestsellerów, zawiera też albumy krajoznawcze, gazety, encyklopedie, słowniki języków obcych i komiksy. Co roku możemy tutaj kupić mały kalendarzyk czy kalendarz książkowy w atrakcyjnym wydaniu. Albertus, jako jedna z nielicznych księgarni internetowych oferuje również książki audio czyli tak zwane audiobooki.Dla najmłodszych przygotowano bogatą ofertę opowiadań, kołysanek oraz książek edukacyjnych oraz pomocy do nauki języka obcego dla dzieci.

Dzieci a także młodzież dostaną tutaj wszystkie najpotrzebniejsze podręczniki szkolne oraz lektury razem z opracowaniami. Duży przedział wiekowy w podręcznikach szkolnych: od przedszkola, przez podstawówkę i szkołę średnią aż po edukację pomaturalną przykładowo studia licealne. Nauczyciele znajdą w księgarni też publikacje dla siebie: podręczniki oraz wiele pomocy dydaktycznych.

Albertus to również księgarnia historyczna gwarantująca czytelnikom dużą ilość książek dotyczących przede wszystkim historii Polski i Europy. Studenci medycyny oraz lekarze znajdą w omawianym sklepie internetowym z książkami niezbędną dla siebie wiedzę z zakresu medycyny. Studenci prawa a także prawnicy zaopatrzą się w księgarni w przydatną literaturę prawną z zakresu prawa budowlanego, cywilnego, karnego oraz finansowego i podatkowego. W dziale prawo pracy, każdy bez problemu znajdzie aktualny kodeks pracy 2010 i leksykon vat 2010.
Dla fanów sportu przygotowane są fascynujące pozycje książkowe na temat praktycznie wszystkich dyscypliny sportu.

Księgarnia internetowa Albertus zaprasza do regularnych odwiedzin w oglądaniu bestsellerów w okazjonalnych cenach. Właścicielem sklepu z książkami Albertus.pl jest firma Horyzont Technologie Internetowe.