Obniżenie kosztów obsługi faktur

Toniesz w fakturach? Ludzie zatrudnieni w Twoje firmie poświęcają mnóstwo czasu na obsługę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z wcześniej zadanych pytań jest twierdząca sprawą oczywistą jest toże powinieneś dowiedzieć się czym jest efektywny obieg faktur w firmie.

Automatyczne rozpoznawanie tekstu

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
W EFEMATIC pracują profesjonaliści, którzy zdali sobie sprawę, w jak ogromne koszta może wpędzić firmę manualna obsługa faktur. Dzięki swojej rozległej wiedzy i znajomości innowacyjnych rozwiązań technologicznych zaprojektowali rozwiązanie, które umożliwiło automatyzację procesu obsługi faktur i skrócenie czasu jego trwania o 60 procent.

System rozpoczyna swoje działania od przekształcenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury są zamieniane na tabele i zależnie od rodzaju faktury system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu wprowadzane są reguły biznesowe dostosowane do potrzeb klienta, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury przekazywane są do opłacenia.

Z opisanego rozwiązania korzysta już wiele korporacjinp. ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Teraz czas na Ciebie.

Masz apetyt na kolejną informację na opisywany tu temat? Jeśli tak, to śmiało kliknij ten link – to wciągająca treść (https://www.mojekonferencje.pl/gdansk/amberexpo-centrum-wystawienniczo-kongresowe)!

Przyłącz się do zadowolonych właścicieli firm, w których żaden z pracowników już nie przejmuje się przychodzącą korespondencją, a księgowi zajmują się zadaniami naprawdę ważnymi dla rozwoju firmy.

***

Efematic

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Efematic – rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i Basware.

Źródło: Efematic