Wyjazd integracyjny do Berlina – jakie biuro podróży wybrać?

Wyjazdy motywacyjne dla pracowników dużych i średnich przedsiębiorstw, to coraz częściej wybierana forma motywacji personelu przez pracodawców. Z myślą o tym stworzyliśmy cały szereg usług dedykowanych wyprawom firmowym. Z nami wyjazd incentive to przygoda.

Dzień 1Na początek zbiórka pod siedzibą firmy i wyjazd z Wrocławia do Berlina.Po przyjeździe grupa zostanie natychmiast zakwaterowana w hotelu i uda się do pobliskiej restauracji na obiad.

berlin

Źródło: www.orlicatravel.pl

Kolejny punkt wycieczki to zwiedzanie instalacji Alba Recykling. Na koniec dnia powrót do hotelu i czas wolny. Na wieczór zaplanowana jest oficjalna kolacja w wybranej przez firmę (miejsce zostanie wcześniej wybrane z organizatorem) restauracji.

Dzień 2Po porannym posiłku planowany jest spacer po Berlinie: jako pierwszy punkt Brama Brandenburska. Dalej zwiedzanie >>> zwiedzanie usa Reichstagu, gdzie w miarę możliwości wejście na taras widokowy w szklanej kopule parlamentu. Później spacer w kierunku Alexanderplatz, gdzie można zobaczyć m.in. Fontannę Przyjaźni oraz górującą nad placem wieżę tv Fernsehturm. Po drodze trzeba zatrzymać się przy Katedrze Berlińskiej, wejść do środka, aby podziwiać jej wspaniałe wnętrze. tuż obok katedry jest Jarmark Bożonarodzeniowy „Christmas Magic”. Liczne atrakcje i pokazy przenoszą gości w świąteczny świat. Swoje dzieła przedstawiają tutaj wielcy malarze i wielu innych rzemieślników. Goście mogą na własne oczy zobaczyć jak powstają wspaniałe rękodzieła. Na scenie można podziwiać występy rozmaitych artystów, takich jak np. chóry oraz wykonawcy muzyki jazzowej. Mistrzowie kuchni serwują rozmaite potrawy, które zachwycą gusta niejednego gościa. Wszystko to dają nasze wyjazdy motywacyjne.

Ponadto warto skusić się na:

1) Zwiedzanie Muzeum Muru Berlińskiego – muzeum znajduje się na trzech kondygnacjach budynku przy Friedrichstraße, obok dawnego posterunku Checkpoint Charlie. Mieszczą się tu wielorakie eksponaty z czasów podziału i zimnej wojny.

2) Zamek Charlottenburg – budowla, której budowę rozpoczęto w XVII wieku i której północne skrzydło ukończono w 1746 roku, zniszczona w czasie wojny. Teraz odnowiona, zachwyca turystów swoimi bogatymi wnętrzami. W szczególności warta polecania jest Porcelanowa Komnata z dziełami pochodzenia chińskiego. Za zamkiem umiejscowiony jest fantastyczny ogród w stylu francuskim oraz park angielski.

3) Pergamon – muzeum przedstawia eksponaty w trzech oddzielnych kategoriach: Klasyczna Kolekcja Antyków, Antyczne Muzeum Bliskiego Wschodu i Muzeum Sztuki Muzułmańskiej.

Na koniec powrót do hotelu i obiad w przyhotelowej restauracji. Następnie wyjazd do domu. Na kolejne podróże biznesowe zapraszamy z nami. Sprawdź również: