Naszą domeną są programy lojalnościowe

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, całościowo od planu działania, agendy, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, zarządzania informacjami.

Programy Partnerskie to programy lojalnościowe realizowane w segmencie B2B, tj. skierowane do partnerów, pośredników sprzedaży, dostawców, sprzedawców. Motywacja wynika nie tylko z nagród i dodatków, ale przede wszystkim z poczucia należenia do elitarnej grupy, z czynników pozamaterialnych, stosunków i kontaktu z przedsiębiorstwem, dostępu do wiedzy i udziału w szkoleniach.

Tego typu działania zmniejszają znaczenie ceny, umożliwiają zredukowanie przyznawanych zniżek i tworzą barierę dla konkurencji. Wdrożyliśmy setki tego typu działań w sektorze B2B i B2C. Zrealizowaliśmy i obsługujemy systemy lojalnościowe sklepów, hurtowni, banki, aptek, branży spożywczej, FMCG, finansowej, chemicznej, lekarskiej, budowlanej, sanitarnej, paliwowej, komputerowej, elektronicznej, telekomunikacyjnej, samochodowej i wielu innych.

Miej świadomość, że nasze odsyłacze kierują wyłącznie do w najwyższym stopniu ważnych witryn, na jakich znajdziesz jedynie użyteczne informacje.

Prowadzimy również wewnętrzne programy motywacyjne () dla pracowników, handlowców, dealerów i kanałów dystrybucji.

Naszymi atutami są: efekt skali i optymalizacja wydatków, unikalne na polskim rynku know-how, oprogramowanie do zarządzania programem lojalnościowym, odrębne centrum logistyki produktów premiowych, obsługa kancelaryjna i podatkowa. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort współpracy z ekspertami oraz całościową opiekę w zakresie prawa i podatków, w tym m.in. profesjonalne doradztwo prawne i podatkowe, tworzenie dokumentów i formularzy, outsourcing obsługi podatków od premii.

Proces dostarczenia nagród jest jednym z najważniejszych, a zarazem najtrudniejszych etapów realizacji działania.

Programy lojalnościowe dla każdego

W dużej mierze decyduje o tym, czy program lojalnościowy, premiowy, akcja czy konkurs powodują zakładany, długofalowy skutek i pieczętuje więzi z jego podmiotami. Dlatego zbudowaliśmy odrębne Centrum Logistyki Nagród i zapewniamy obsługę poszczególnych faz logistyki: dobór nagród, zakup, przechowywanie, konfekcjonowanie, pakowanie, dostarczenie, raportowanie. Stała, nieprzerwana od lat współpraca z renomowanymi producentami i dystrybutorami umożliwia zagwarantować dostępność setek precyzyjnie wyselekcjonowanych modeli nagród i zredukować koszty ich nabycia i logistyki.

Stoimy na stanowisku, że celem pakietu lojalnościowego nie ma być wyłącznie bieg po trofea. Oprócz aktywizacji sprzedaży ważną rolę odgrywa w tym miejscu budowa relacji marketingowych. Taka działalność staje się platformą komunikacji, zaś segmentacja oparta o kryteria sprzedażowe, life-style, preferencje, historię relacji, umożliwia idealny dobór narzędzi motywacji. Na bazie naszych badań satysfakcji i oczekiwań uczestników prowadzimy programy, w których premię stanowią nie jedynie nagrody rzeczowe, ale także wartości niematerialne, kursy i szkolenia oraz porady ekspertów. Relacje wsparte na tych podstawach owocują niezwykle silną lojalnością.

Więcej na

Oferujemy zaawansowany technologicznie i przyjazny w użyciu, gotowy system do zarządzania programami motywacyjnymi. Nieistnienie konieczności budowania systemu od podstaw umożliwia szybkie uruchomienie działań oraz redukcję kosztów. Do dyspozycji mamy profesjonalne wsparcie IT i doradztwo pozwalające na płynną integrację z własnymi systemami przedsiębiorstwa, dostawców i odbiorców, banków, itp. Ułatwiamy dostosować bazy danych, stworzyć indywidualne konta uczestników, strony internetowe, katalogi nagród, podliczanie punktów i promocji, raporty, narzędzia komunikacji interaktywnej, e-learning i testy kompetencji.
Źródło: www.programylojalnosciowe.pl