Oszacowanie wartości nieruchomości

Kiedy zaczynamy myśleć o zakupie czy zbyciu nieruchomościzazwyczaj najtrudniejszym elementem naszych pertraktacji jest cena. W jaki sposób nie przepłacić lub jak przedstawić kupującemu najkorzystniejszą propozycję?

Decydując się na firmę doradczą lub rzeczoznawcę majątkowego powinno się sprawdzić jak szeroki jest profil transportowo montażowy działalności konkretnej firmy czy doradcy. O wiele lepiej zdecydować się na specjalistę, który ma doświadczenie w zakresie kilku zagadnień z branży tj. doradztwo w zakresie nieruchomości, sporządzanie raportów oraz analiz, szkolenia majątkowe, pośrednictwo w obrocie lokalami mieszkaniowymi i gruntami rolnymi czy prowadzenie procesów związanych z odszkodowaniami. Niewykluczone bowiem, że np. kupując dom z działką będziemy potrzebowali specjalistycznej porady w znacznie szerszym zakresie niż tylko określenie wartości samej nieruchomości.

Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego Sp. z o.o.

Źródło: http://www.kgdm.pl/
Jeśli chcemy znaleźć naprawdę dobrego specjalistę czasem warto wrzucić w wyszukiwarkę internetową potrzebne nam hasła takie jak np. „rzeczoznawca majątkowy” lub „wycena nieruchomości Warszawa” i następnie przeczytać komentarze osób, które już skorzystały z pomocy danego eksperta. Zwiększymy w ten sposób swoją szansę na wybór profesjonalnego doradcy.